Maturalni rad učenika 3S razreda

Kao dio svojeg maturalnog rada, učenici 3.S razreda, soboslikari-ličioci, oslikali su mural u učionici Hrvatskoga jezika. Mural je posvećen 500. obljetnici prvog izdanja Marulićeve Judite, a Hrvatski sabor je 2021. godinu proglasio Godinom Marka Marulića.
Podlogu za oslikavanje pripremili su učenici Matteo Omerović i Svetko Roko Lisica, a mural su oslikali učenici Svetko Roko Lisica, Zvonimir Dobrila, Zdravko Bilaver i Amel Kajtazović.
Nadamo se da će vam fotografije i videa barem djelomično prenijeti atmosferu koja je vladala u učionici.
Mentorica učenicima bila je prof. Luca Bašić u suradnji s nastavnicom stručnih predmeta, prof. Ivanom Koren te nastavnicama Hrvatskog jezika, prof. Barbarom Punoš-Kostović, prof. Ivanom Pandžić, prof. Šejlom Babin i prof. Lenkom Kamber. Ponosni smo na naše učenike i sretni što je Otac Hrvatske Književnosti našao svoj kutak u našoj školi.
Čestitke našim učenicima i njihovim mentorima!